

Доставка зі складу 5-10 днів.
Amaro TR2217 - сучасний дизайн у вашій ванній кімнаті. Підвісна чаша Amaro TR2217 - винятково практичне та елегантне рішення для будь-якої ванної кімнати. Завдяки сучасному дизайну та керамічному оздобленню він ідеально впишеться в інтер'єр кафе чи ресторану. Глибина чаші - 48 см, ширина - 36 см, що забезпечує комфорт використання, а використана безобідка технологія полегшує очищення. глибина 48 см ширина 36 см висота 32,5 см вага кераміки 27 кг колір глянцевий білий горизонтальний злив без бортика овальна форма м’яке закривання сидіння в комплекті монтажна відстань 180 мм Адаптується до будь-якого простору Розмір керамічної підвісної чаші Amaro TR2217 48 см x 36 см x 32,5 см. Він виготовлений за сучасною безободковою технологією, що полегшує його чищення. Встановити чашу просто і легко. Монтажні аксесуари включені. Гарантія 10 років. Унітаз Amaro TR2217 виготовлений з кераміки найвищої якості. Виріб характеризується винятковою міцністю та стійкістю до подряпин. Завдяки покриттю UP-CLEAN його легко підтримувати в чистоті. Внутрішня частина чаші без оправи також полегшує догляд за нею. Аксесуари для кріплення унітазу та сидіння для унітазу з функцією плавного закриття в комплекті. Технічні дані Вага 24 кг Розміри 49 × 35,5 × 36 см Код товару TR2217 Гарантія 10 років Колір Ні Матеріал Кераміка Колекція Amaro Ширина до 40 см Довжина 40,5 – 50
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 48 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Uptrend |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Amaro |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 13 074 ₴

