
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Rea Carlo Mini Tornado Slim Zm (ReaC1259)
Сучасні рішення для вашої ванної кімнати
Такі розміри: довжина 49 см, ширина 37 см і висота 37 см роблять цю чашу ідеальним рішенням для малих і середніх ванних кімнат, де оптимальне використання простору має вирішальне значення. немає обода, що полегшує догляд за ним, сидіння з функцією повільного закривання, що забезпечує комфорт використання, горизонтальний злив, сумісний з більшістю стандартних установок, білий колір, легко інтегрується в будь-який інтер’єр, необхідна підвісна установка, що дозволяє щоб легко підтримувати чистоту під пристроєм.< /p>
Просте встановлення та універсальність
Опис, створений за допомогою штучного інтелекту, може бути неточним. Ми рекомендуємо перевіряти інформацію з інших джерел, перш ніж приймати рішення про покупку.
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 49 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Rea |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Carlo Mini |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 11 423 ₴
- В наявності
- Код: 95244688
Унітаз Rea Carlo Mini Tornado Slim Zm Rea-C1259
11 423 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
