




Доставка зі складу 5-10 днів.
ПІДВІСНИЙ УНІТАЗ MARTIN SLIM RIMLESS DUROPLAST
Сидіння Duroplast також має систему легкого збирання та розбирання, просто натисніть кнопку, щоб зняти сидіння.
Представляємо вам красиву, надзвичайно функціональну та сучасну миску.
Це чаша, яка ідеально заповнить простір вашої ванної кімнати, зберігши при цьому бездоганний зовнішній вигляд і естетичність інтер'єру. Чаша призначена для монтажу на рамі, що монтується врівень.
Виготовлена з високоякісної сантехнічної кераміки. Завдяки технології RIMLESS і спеціальній фазі виробництва його легко підтримувати в чистоті.
Чаша підходить для більшості рам Geberit, Grohe, Sanit, Rea.
Тормовий асортимент REA
Ця модель призначена для встановлення за допомогою комплекту для вбудованого монтажу. Відповідну раму з кнопкою, інші унітази, як класичні, так і безободкові, і всю техніку для ванної кімнати ви знайдете на інших наших аукціонах.
Ми рекомендуємо наш асортимент через його високу якість і довговічність, а також впевненість у безперебійному використанні протягом багатьох років. Спираючись на багаторічний досвід, ми гарантуємо, що вся наша продукція на 100% безпечна для здоров’я та надзвичайно функціональна.
На інших наших аукціонах ви можете вибрати відповідні умивальники та все обладнання для ванної кімнати. Вибираючи одного виробника, ви можете бути впевнені, що весь асортимент працюватиме разом і створить ідеальне ціле.
Система промивання RIMLESS
Інноваційна система RIMLESS - це відповідь на всі ваші поточні проблеми, пов'язані з підтриманням гігієни, чистоти та естетики у ванній кімнаті.
Система RIMLESS є розвитком класичної системи промивання, яка мінімізує край усередині промивної камери. Використання цієї технології зменшує ріст бактерій і мікроорганізмів, а унікальна форма полегшує утримання чаші в чистоті.
Конструкція чаші забезпечує вільний потік води до кожного куточка чаші, гарантуючи повну гігієну використання та бездоганну чистоту у вашій ванній кімнаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 25 kg |
| Висота | 32,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 51 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Rea |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Martin |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 36,5 cm мм |
- Ціна: 11 040 ₴
- В наявності
- Код: 113532603
Унітаз Rea Martin Slim Rimless REA-C8006
11 040 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

