
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Унітаз із сидінням Slim soft close Bevisa Tavi Square 52 black matt 1750152BMSQ Інформація про продукт:- Чаша без бортика- Розміри: 515x360x350 мм
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 51,5 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Mat |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Bevisa Tavi Square |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 12 832 ₴
- В наявності
- Код: 161483159
Унітаз Bevisa Tavi Square 1750152BMSQ
12 832 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
