




Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна миска REA RAUL RIMLESS 49x34 см біла кераміка + тонке сидіння SLIM soft-close
Представляємо вам красиву, надзвичайно функціональну та сучасну чашу. Це продукт, який ідеально заповнить простір вашої ванної кімнати, зберігши бездоганний зовнішній вигляд і естетичність інтер'єру.
Чаша пристосована для монтажу на приховану раму. Виготовлена з високоякісної сантехнічної кераміки. Чаша була виготовлена в сучасній системі Rimless - вона не має країв або коміра, за яким збирається бруд - система забезпечує 100% гігієнічність і легкість очищення.
Завдяки спеціальній фазі виробництва він міцний і його легко підтримувати в чистоті. Відповідні рамки з кнопками можна знайти на інших наших аукціонах. Запрошуємо вас переглянути нашу пропозицію.
Технічні дані:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 23 kg |
| Висота | 35,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 50 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Rea |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Raul |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 31,5 cm мм |
- Ціна: 14 023 ₴





