
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мінімалістичний підвісний унітаз у комплекті з сидінням для унітазу
Підвісний унітаз Lavita Prime характеризується елегантним прямокутним дизайном і тонким сидінням, що підкреслює його мінімалістичний характер. Завдяки своїм компактним розмірам він ідеально вписується навіть у невелику ванну кімнату. Вишуканий дизайн додає унікальності кожному туалету, незалежно від того, чи оформлений він у класичному, сучасному чи скандинавському стилі. Високий рівень функціональності та орієнтація на комфорт користувача роблять унітаз PRIME універсальним рішенням, яке виправдає очікування навіть найвимогливіших.
Інноваційний унітаз PRIME
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 50,5 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Lavita |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Prime |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 34,5 cm мм |
- Ціна: 16 018 ₴

