

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
СИДІННЯ УНІТАЗУ З ПОВІЛЬНИМ ЗАКРИВАННЯМ, БІЛИЙ ВЕРХНИЙ GRAVIS
Функції продукту
ОПИС ПРОДУКТУ
Набір GRAVIS від Uptrend - відмінне рішення для ванної кімнати в сучасному мінімалістичному стилі. Чаша Gravis - це виріб з кераміки найвищої якості, це безободкова модель UP-RIM, що значно полегшує утримання виробу в чистоті. Підвісна чаша Korona оснащена сидінням для унітазу UP-CONTROL з повільним закриттям і функцією UP-QUICK, що легко знімається.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 28 kg |
| Висота | 34,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 50,5 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Uptrend |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Stojąca |
| Мoдель | Gravis |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 35 cm мм |
- Ціна: 12 684 ₴

