

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Унітаз напольний MODUO 010 Сидіння MODUO/DELFI дюропласт CERSANIT Унітаз MODUO CleanOn має горизонтальний злив води і розрахований на економний змив 3/5 л. Ціна вказана за унітаз із сидінням SLIM з функцією легкого зняття. Змив 3/5 л Монтажний комплект входить. Одиниця продажу: шт Колір: Білий Колекція: MODUOS Код виробника: S701-265 Бренд: CERSANIT Код товару: 162083
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 52 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Cersanit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Stojąca |
| Мoдель | Moduo |
| Відтік | Z odpływem pionowym |
| Ширина | 35,5 cm мм |
- Ціна: 14 237 ₴
- В наявності
- Код: 96147011
Унітаз Cersanit MISKA Moduo/Delfi 010 doska S701-265
14 237 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
