



Доставка зі складу 5-10 днів.


Унітаз без бортика з подвійним зливом (можливість горизонтального або вертикального встановлення зливу). Включає комплект для кріплення на підлогу. Бачок монтується на унітаз без необхідності кріплення до стіни - S0 обробка - це інноваційне покриття, яке надзвичайно легко підтримувати в чистоті. Створює міцний і гладкий шар на поверхні, повністю вільний від пор. Запобігає осіданню накипу та бруду та обмежує ріст бактерій.

БЕЗ ОБАДКА
Технологія без оправи допомагає підтримувати виняткову гігієну. Унітаз не має внутрішнього бортика, а поверхня всередині чаші глазурована та гладка, тому на ній немає бруду та її легко підтримувати в чистоті. Спеціальний розподільник ефективно та рівномірно розподіляє воду всередині унітазу.

Технічні дані:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 27 kg |
| Висота | 79 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 37 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Roca |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Stojąca |
| Мoдель | Gap Round |
| Відтік | Z odpływem pionowym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 65,5 cm мм |
- Ціна: 14 117 ₴
- В наявності
- Код: 133693169
Унітаз Roca Gap Round Rimless A3420N8S00
14 117 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

