
Доставка зі складу 5-10 днів.
Набір Oltens Hamnes Kort, підвісний унітаз PureRim із сидінням плавного закриття, білий 42020000
Завдяки унітазу без бортика ви можете легко підтримувати унітаз в ідеальній чистоті. Розумні патенти та естетична обробка є ключем до ідеальної ванної кімнати. Чи можуть краса і ощадливість йти рука об руку? Ми віримо, що практичні та економічні рішення також можуть бути красивими. Спеціальне сидіння для унітазу Дюропласт, швидкознімна система сидінь, петлі хромовані, колір комплекту: білий
Адаптований до будь-якого простору Плануючи всі елементи колекції, ми враховували прийнятну ціну та системи, які допоможуть контролювати споживання води та енергії, але не забули про естетичне оздоблення. Всі його елементи ідеально взаємодіють. УВАГА! У зв'язку з економічною ситуацією заявлені терміни доставки можуть бути продовжені, перед покупкою уточнюйте наявність! Увага! Фотографії товарів наведено лише для ілюстрації! Не всі аксесуари, які видно на фотографіях, включені в пропозицію (пробки, батарейки тощо). Вміст набору описано в специфікації продукту з приміткою «включено».
PureRim Завдяки унітазу без бортика ви можете легко підтримувати свій унітаз в ідеальній чистоті. Спеціальна рама для вбудованого монтажу Ця чаша ідеально поєднується з прихованими рамами Triberg від Oltens. Спеціальна вмонтована рама — це гарантія на багато років. SoftClose Завдяки функції плавного закривання ви більше ніколи не почуєте неприємного стуку сидіння унітазу у своїй ванній кімнаті.
Натисніть Очистити Завдяки простому розбиранню сидіння унітазу за допомогою однієї кнопки ви можете легко підтримувати унітаз в ідеальній чистоті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 49 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Oltens |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Hamnes Kort |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 13 609 ₴
- В наявності
- Код: 149031328
Унітаз Oltens Purerim Hamnes 42020000
13 609 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

