


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Cerastyle — це турецький бренд кераміки для ванних кімнат із понад 20-річною традицією, який після років стрімкого розвитку став одним із найважливіших у світі. Успіх бренду обумовлений усвідомленням мінливих тенденцій на ринку сантехніки та системною роботою команди професіоналів щодо постійного вдосконалення продукції. Опис товару CeraStyle City Унітаз підвісний Rimless білий 019100

чаша без оправ полегшення прибирання розміри 52,5 х 37 х 29 см приховані монтажні отвори монтажна відстань 18 см монтажний комплект в комплекті чаша пристосована для ополіскування 3/6л колір білий Ціна чаші без унітазу.
Технічні дані
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cerastyle |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 29 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 52,5 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Mat |
| Марка | Cerastyle |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | City |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 13 877 ₴
- В наявності
- Код: 81854290
Унітаз Cerastyle CITY Rimless 019100
13 877 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
