


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Каталонська Італія 1VS52RIT00+5KFST00
Специфікація
Чаша має бути доповнена:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Catalano |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 52 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Catalano |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Italy |
| Оболонка | CataGlaze |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 13 729 ₴
- В наявності
- Код: 96733858
Унітаз Catalano Italy 1VS52RIT00+5KFST00
13 729 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
