



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ідеальний стандартний підвісний унітаз Tesi Aquablade — це колекція зі свіжим та енергійним характером, яка пропонує привабливий стиль і корисні функції для вашої ванної кімнати з системою змиву з використанням нової технології Aquablade, що забезпечує найвищий рівень ефективність промивання та унікальний дизайн.
Ideal Standard TESI Aqua Blade 535x365 Thin T007901+T352701

DEAL STANDARD TESI - ТОНКЕ СИДІННЯ ДЛЯ УНІТАЗА З ПОВІЛЬНИМ ЗАКРИВАННЯМ - T352701
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Standard |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 24 kg |
| Висота | 33,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 53,5 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Ideal Standard |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | T007901+T352701 |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 36,5 cm мм |
- Ціна: 15 214 ₴
- В наявності
- Код: 47030458
Унітаз Ideal Standard TESI Aqua Blade + Thin T007901+T352701
15 214 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
