
Доставка зі складу 5-10 днів.
термін доставки: 5 робочих днів1. Підвісний унітаз Oltens Hamnes PureRim з покриттям SmartClean, білий. Система PureRim - це одна з найбільш інноваційних технологій, які зараз використовуються у виробництві унітазів. Особливістю підвісної чаші є відсутність бортика, що означає відсутність закутків, де може накопичуватися бруд. Вода для полоскання оточує чашу і залишає чашу чистою. Завдяки цьому ми економимо воду та хімікати, якими миємо унітази. Чаша має спеціальну систему, яка маскує інсталяцію унітазів для найкращої естетики - систему BlindInstalation. Ця чаша ідеально поєднується з прихованими рамами Triberg від Oltens. Підвісний унітаз з покриттям Oltens SmartClean дозволяє підтримувати чистоту і ідеальну гігієну. Завдяки спеціальному додатковому покриттю, нанесеному в процесі виробництва, вода ідеально змиває бруд, залишаючи чашу чистою та гігієнічною - довжина 52 см - ширина 35,5 см - висота 37 см - підвісна чаша без бортика - система змиву: адаптована. для 3/4,5 змиву л і 3/6л - білий2. Сидіння для унітазу Oltens Hamnes Slim soft-close жорстке біле (тонке) з дюропласта з хромованими металевими петлями з системою slow-close. З системою легкого знімання сидіння ClickClean - білий колір
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 52 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Oltens |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Hamnes |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 35,5 cm мм |
- Ціна: 16 151 ₴

