
Доставка зі складу 5-10 днів.
УНІТАЗ З СИДІННЯМ, ПОКРИТТЯ SMART OLTENS HAMNES KORT
- довжина: 49 см
- ширина: 37 см
- висота: 36,5 см
- тип обода: без коміра (PureRim)
- чаша з відстанню з'єднання 180 мм
- Система складання невидимої чаші Blindsystem
- набір для складання чаші включено
- встановлення: висить
- чаша з покриттям SmartClean
- дошка з повільним закриванням включена
- з дюропласту
- система швидкого зняття
- хромовані петлі
- встановити колір: білий
PureRim
Завдяки унітазу без бортика ви можете легко підтримувати унітаз в ідеальній чистоті.
Сліпа система
Спеціальна система маскування інсталяції унітазів і біде для найкращої естетики.
SoftClose
Завдяки функції повільного падіння ви більше ніколи не почуєте неприємного стукіту сидіння унітазу у своїй ванній кімнаті.
Натисніть Очистити
Просто демонтувавши сидіння унітазу однією кнопкою, ви можете легко підтримувати унітаз в ідеальній чистоті.
Опис продукту
Набір композиції
Підвісна миска Oltens Hamnes Kort 42519000
Дошка з повільним закриванням Oltens Hamnes 45111000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 49 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Oltens |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод встановлення | Wisząca |
| Мoдель | Hamnes Kort |
| Колір | Białe |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 15 214 ₴
- В наявності
- Код: 148636021
Унітаз Oltens Hamnes Kort 42520000
15 214 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

