
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Унітаз керамічний кутовий білий 37x68x79см VidaXL
Технічні дані
Символ: 141133
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 41 kg |
| Висота | 79 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 68 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | VidaXL |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Stojąca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 23 032 ₴
- В наявності
- Код: 56765341
Унітаз-компакт VidaXL 8718475881988
23 032 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
