
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Розміри в мм (L: тип порцелянової чаші: підвісна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 53 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Lavita |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Murya |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 36,5 cm мм |
- Ціна: 14 572 ₴

