
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Унітаз SELNOVA Преміум Rimfree підвісний | GEBERIT 501750001
Технічні характеристики продукту: Каталожний номер: 501750001 Тип: WCTип: воронка Rimfree Комплектація: чаша 501545011 з сидінням унітазу 500335011, кріплення зверху, вільне падіння, зі знімними петлями Висота: 380 мм Ширина: 360 мм Серія: SELNOVA Premium Продукт: чаша Виробник: GEBERIT Глибина: 530 мм Базова одиниця вимірювання: PCS
Унітази Geberit – елегантність та інновації у вашій ванній кімнаті
Сучасні технології на службі комфорту
Чому варто обрати унітази Geberit?
Повна персоналізація та стиль
Показ туалетів – нова ера гігієни
Простота встановлення та екологічні рішення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 38 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 53 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Geberit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Selnova Premium |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 20 850 ₴
- В наявності
- Код: 151243500
Унітаз Geberit Selnova Premium 501.750.00.1
20 850 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
