

Доставка зі складу 5-10 днів.

HANSGROHE ELUPURA ORIGINAL S 54x36 см AquaChannel Flush, підвісна чаша з сидінням soft-close, біла 60288450 EluPura Original S, підвісна унітаз 540 AquaChannel Flush, із сидінням унітазу, SoftClose, QuickRelease Цей унітаз забезпечує чудові результати змиву, використовуючи лише 4,5 літра води на один змив (потрібна відповідна промивка). Невеликий змив за допомогою меншої кнопки на панелі змиву дозволяє обмежити цю кількість до 3 літрів. Це користь для навколишнього середовища та вашого гаманця. Характеристики продукту: складається з: унітаз, сидіння унітазу з кришкою Матеріал унітазу: керамічне сидіння та матеріал кришки: сечовина Матеріал петель: нержавіюча сталь Зроблено відповідно до розміру Зменшення шуму: відповідний звукоізоляційний килимок у комплекті керамічний рівень блиску: блиск із прихованим сифоном Змив AquaChannel Flush без оправ: Ефективне очищення водоструйний, кількість води для ополіскування: 4,5 л, 5 л, 6 l EcoSmart: водозберігаючий унітаз (потрібний відповідний злив) Тип змиву: стандартний спосіб встановлення: кріплення на стіну видимі кріплення унітазу Підключення води: від задньої відстані кріплень до рами: 180 мм відстань кріплень сидінь унітазу: 160 мм SoftClose: повільно закривання сидіння унітазу положення зливу : горизонтальний злив води QuickRelease: швидке зняття сидіння унітазу Таксономія ЄС: макс. 6 л/змив. - не завдає серйозної шкоди (ДНШ)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 54 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Hansgrohe |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | EluPura Original S |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 15 924 ₴
- В наявності
- Код: 170057339
Унітаз Hansgrohe Elupura Original S 60288450
15 924 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

