

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

• - колір: білий - ширина: 35 см - довжина: 46 см - вага: 22 кг - без кріплення - об'єм змиву: 4,5 літра - настінний монтаж - стандартне покриття Cataglaze
• Білий унітаз від бренду Catalano з серії Zero. Розмір виробу 46х35 см. Чаша призначена для настінного кріплення. З покриттям Cataglaze, завдяки якому виріб має кращу стійкість до хімічних речовин і його легше підтримувати в чистоті. Надійна якість виготовлення виробу гарантує його тривале та безперебійне використання.• Радимо також ознайомитись із усім асортиментом продукції бренду Catalano та асортиментом інших виробників, які також є в нашій пропозиції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Catalano |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 27 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 46 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Catalano |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод встановлення | Wisząca |
| Мoдель | Zero |
| Відтік | Uniwersalne |
| Ширина | 35 cm мм |
- Ціна: 17 449 ₴
- В наявності
- Код: 91616605
Унітаз Catalano New Zero 1VSZ46R00
17 449 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
