




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Представляємо вам красиву, надзвичайно функціональну та сучасну чашу Carlos Flat Lava Shiny. Унітаз ідеально заповнить простір вашої ванної кімнати, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд і естетичність інтер'єру. Чаша виготовлена з якісної сантехнічної кераміки. Завдяки спеціальній фазі виробництва він міцний і його легко підтримувати в чистоті. Інноваційна система Rimless, яку ми використовували у виробництві наших унітазів, - це відповідь на всі ваші проблеми, пов'язані з дотриманням гігієни, чистоти та естетики у ванній кімнаті.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 30 kg |
| Висота | 32 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 49 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Rea |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Carlos |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 18 695 ₴
- В наявності
- Код: 156326820
Унітаз Rea Carlos Slim Lava REA-C0536
18 695 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

