
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Рекламний набір: - підвісна оболонка O.NOVO white weiss alpin ceramicplus - 5688H101 - дошка з м'яким закриванням O.NOVO white weiss alpin - 9M38S101 Інноваційна глазур ceramicplus наноситься на заводі на сантехнічну кераміку та базову настінну плитку. Він настільки гладкий, що практично не дозволяє накопичуватися бруду і вапняному нальоту, тому предмети, покриті ним, набагато легше підтримувати в чистоті. Коли вода та забруднення, які вона містить, контактують з керамікою, вони набувають форми крапель, які скочуються прямо в каналізацію, забираючи з собою весь бруд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 49 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Villeroy&Boch |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 22 429 ₴
- В наявності
- Код: 25891593
Унітаз Villeroy&Boch O.NOVO5688H1R1
22 429 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
