
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ПІДВІСНИЙ УНІТАЗ БЕЗ ОБОДКА CARLOS SLIM GRANITE GLOSS
З СИДІННЯМ ДЮРОПЛАСТУ, ЩО ПОВІЛЬНО ЗАКРИВАЄТЬСЯ, ТА ПОКРИТТЯМ, ЩО ЛЕГКО ОЧИЩАЄТЬСЯ
УНІТАЗ ЗРОБЛЕНО ЗА ТЕХНОЛОГІЄЮ ІДЕАЛЬНО ІМІТУЮЧОЮ НАТУРАЛЬНИЙ КАМІНЬ!!!
Красивий унітаз для установки на приховану раму. Чаша відрізняється надзвичайною елегантністю, простотою форми та естетичністю для вимогливих клієнтів. Дизайнери зосередилися на розкоші, вишуканості, а також на комфорті та функціональності. Це сучасна модель чаші, де функціональність поєднується з елегантністю. Підвісний унітаз CARLOS SLIM GRANIT GLOSS - це унікальний продукт, виготовлений за новітніми технологіями, завдяки яким унітаз в рази стійкіший до механічних пошкоджень, зміни кольору та агресивних миючих засобів. Ідеальна ергономічна форма забезпечує вільний відтік води. Унітаз вдало стане естетичним доповненням будь-якої ванної кімнати, а покриття EASY CLEAN POLYMER дозволить легко підтримувати унітаз в чистоті без використання сильних миючих засобів.
Чаша призначена для встановлення на рамі, що монтується врівень.
Чаша підходить для більшості рам Geberit, Grohe, Sanit, Rea.
Відповідну рамку з кнопкою можна знайти на інших наших аукціонах.
УНІТАЗ КАРЛОС ГРАНІТНИЙ, ГЛЯНСЬКИЙ, ПІДВІСНА ДОШКА ДЮРОПЛАСТ БЕЗ ОБОДКУ
Тип чаші: ПІДВІСНА БЕЗ ОБОДКА
Колір: ІМІТАЦІЯ ГРАНІТУ
Висота: 32 СМ
Ширина: 37 СМ
Довжина: 49,5 СМ
Матеріал: КЕРАМІКА
Матеріал плити: DURROPLAST
Тип дошки: ПОВІЛЬНЕ ПАДІННЯ
Відстань між отворами: 18 СМ
ПЛАТА З СИСТЕМОЮ ВСТАНОВЛЕННЯ КЛАЦОМ
НАНОГІДРОФОБНЕ ПОКРИТТЯ
Додатковою перевагою є технологічні інновації, які використовуються на завершальному етапі виробництва. Вікна були вкриті з обох боків гідрофобним полімерним покриттям NANO EASY CLEAN, що захищає поверхню дверей, що забезпечило високу швидкість самоочищення поверхні, захищеної цим засобом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 30 kg |
| Висота | 32 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 52 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Rea |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Carlos |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Srebrne |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 18 654 ₴

