
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту Підвісний унітаз Ideal Standard Tesi, білий матовий T0079V1 - ширина: 37 см - довжина: 53,5 см - висота: 33,5 см - з технологією AquaBlade® забезпечує найвищу ефективність змиву - оснащено спеціальною системою встановлення, без видимих отворів для підключення - монтажний набір для системи прихованого монтажу TT0299598 входить в комплект - монтаж: підвісний - матеріал: кераміка - вага: 23 кг - колір: білий матовий Ціна вказана за виріб у білому матовому....
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Standard |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 33,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 53,5 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Mat |
| Марка | Ideal Standard |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод встановлення | Wisząca |
| Мoдель | Tesi |
| Відтік | Uniwersalne |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 20 689 ₴
- В наявності
- Код: 100632150
Унітаз Ideal Standard Tesi T0079V1
20 689 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
