

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Навісний унітаз LAVITA RIM+ SOFI SLIM без оправи з сидінням для унітазу з дюропласту

У комплект входить: сидіння, що повільно закривається, з функцією легкого від’єднання (металеві петлі).
Технічні дані
Бренд
Серія
Довжина
Ширина
Висота
Включено
Без коміра
Збірка
Захисне покриття
Розміри з упаковкою
Вага з упаковкою
ЛаВіта
Софі Слім
49 см
37 см
Унітаз + сидіння з плавним закриттям
Так
висить
ні
44 x 44 x 52 см
29,00 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 49 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Lavita |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Sofi Slim Gold/White |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Złote |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 21 639 ₴
- В наявності
- Код: 116948237
Унітаз Lavita Sofi Slim 5900378319047
21 639 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
