



Доставка зі складу 5-10 днів.
Oltens Hamnes Stille Set Wall-Hung Toilet PureR
Завдяки унітазу без бортика ви можете легко підтримувати унітаз в ідеальній чистоті.
Розумний дизайн і естетична обробка є ключем до ідеальної ванної кімнати. Чи можуть краса і ощадливість йти рука об руку? Ми віримо, що практичні та економічні рішення також можуть бути красивими.
довжина 52 см
ширина 35,5 см
висота 37 см
білий
відстань між монтажними отворами 180 мм
підвісна миска без бортика
повільно падаючий
із системою тихого змиву SilentWhirl
система змиву: адаптована для змиву 3/4,5 л та 3/6 л
щит із дюропласту з хромованими металевими петлями
Адаптований до будь-якого простору
При плануванні всіх елементів колекції ми враховували доступну ціну та системи, які допоможуть контролювати споживання води та енергії, але не забули про естетичне оздоблення. Усі його елементи ідеально взаємодіють.
Спеціальна врізна рама
Ця чаша ідеально поєднується з прихованими рамами Triberg від Oltens. Спеціальна рама для вбудованого монтажу забезпечує довготривалу безпеку.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ НАБІР OLTENS HAMNES STILLE ПІДВІСНИЙ УНІТАЗ PURERIM З ПОВІЛЬНИМ ЗАКРИВАННЯМ, БІЛИЙ 42023000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 52 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Oltens |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод встановлення | Wisząca |
| Мoдель | Hamnes Stille |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 35,5 cm мм |
- Ціна: 17 356 ₴
- В наявності
- Код: 147626245
Унітаз Oltens Hamnes Stille 42023000
17 356 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

