




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Grohe Vortex 39554000
Колір і обробка

Форма і тип унітазу

Матеріал і висота унітазу

Механізм і тип змиву
Тип сидіння для унітазу

Функції та переваги
Встановлення та розміри
Вміст пакета
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 49 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Grohe |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Euro Ceramic |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 37,4 cm мм |
- Ціна: 23 446 ₴



