

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
- Довжина: 52,5 см- Ширина: 36 см- Висота: 34,5 см- Дошка в комплекті: повільно закривається, з функцією легкого від’єднання- Без коміра: так- Спосіб встановлення: підвісна- Колір: білий- Захисне покриття: немає- Форма : прямокутний- Поверхня: глянцева- Матеріал: кераміка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 52,5 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Cersanit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Zen |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 21 894 ₴
- В наявності
- Код: 169953547
Унітаз Cersanit Zen Pro Square S701-882
21 894 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
