




Доставка зі складу 5-10 днів.

ПІДВІСНИЙ УНІТАЗ CARLO FLAT MINI GOLD/BLACK

Сидіння Duroplast також має систему легкого збирання та розбирання - просто натисніть кнопку, щоб зняти сидіння. Представляємо вам красиву, надзвичайно функціональну та сучасну чашу. Це чаша, яка ідеально заповнить простір вашої ванної кімнати, зберігши при цьому бездоганний зовнішній вигляд і естетичність інтер'єру. Чаша призначена для монтажу на рамі, що монтується врівень. Виготовлена з високоякісної сантехнічної кераміки. Завдяки технології RIMLESS і спеціальній фазі виробництва його легко підтримувати в чистоті.

Тормовий асортимент REA

Система промивання RIMLESS

Система RIMLESS – це напрямок розвитку класичної системи промивання, яка мінімізує борт всередині промивної камери. Використання цієї технології зменшує ріст бактерій і мікроорганізмів, а унікальна форма полегшує утримання чаші в чистоті. Конструкція чаші забезпечує вільний потік води до кожного куточка чаші, гарантуючи повну гігієну використання та бездоганну чистоту у вашій ванній кімнаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 33 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 49 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Rea |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Carlo Mini |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 21 639 ₴
- В наявності
- Код: 137071098
Унітаз Rea Carlo Flat Mini REA-C8990
21 639 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж


