
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
•- Колір: Білий- Форма: Круглий/овальний- Матеріал: Кераміка- Тип: Підвісний- Злив: 4,5/3 л- Монтаж: Настінний- Розміри: 55 x 35 x 35 см- Вага: 22 кг< /p >
• Унітаз без бортика, білий, від бренду Kerasan із серії Nolita. Розміри виробу 55 х 35 х 35 см, об'єм зливу 4,5/3 л. • Унітаз призначений для підвісного, настінного кріплення. Виріб виготовлено з високоякісної кераміки.• Радимо також ознайомитися з усім асортиментом продукції торгової марки Kerasan та асортиментом інших виробників, які також є в нашій пропозиції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kerasan |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 55 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Kerasan |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Nolita |
| Відтік | Uniwersalne |
| Ширина | 31 cm мм |
- Ціна: 21 439 ₴

