




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна миска Grohe Euro Ceramic 49 см + дошка з плавним закриванням 39206000 + 39330001
Специфікація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41,2 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 49 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Grohe |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Euro Ceramic |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 37,4 cm мм |
- Ціна: 22 764 ₴
- В наявності
- Код: 112325016
Унітаз GROHE Euro Ceramic 39206000 + Кришка+сидіння GROHE Euro 39330001
22 764 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
