

Доставка зі складу 5-10 днів.
• - Колір: Weiss Alpin White - Матеріал: Кераміка - Розміри: 53 x 37 x 33 см - Тип: Підвісний - Монтаж: настінний - Вага: 24,7 кг - Воронка - DirectFlush - без внутрішнього фланця, легке очищення - З Покриття CeramicPlus - полегшує очищення та зменшує накопичення бруду - З системою економії води AQUAREDUCT: кількість води об'єм змиву 3 / 4,5 літра - Не підходить для встановлення з напірними бачками - Кріпильні елементи входять в комплект
• Білий унітаз від бренду Villeroy & Boch із серії Architectura. Розміри виробу 53 х 37 х 33 см. З покриттям CeramicPlus для легшого чищення та зменшення накопичення бруду. Надійна якість виготовлення виробу гарантує його тривале та безперебійне використання.• Радимо також ознайомитися з усім асортиментом продукції бренду Villeroy & Boch та асортиментом інших виробників, які також є в нашій пропозиції.< /p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 53 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Villeroy&Boch |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Architectura |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 23 300 ₴
- В наявності
- Код: 97458067
Унітаз Villeroy&Boch Architectura 4694HRR1
23 300 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

