
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Унітаз Artceram Civitas підвісний білий 36x54 CIV0010100
Унітаз Artceram Civitas (CIV001) підвісний з фланцем 36х54 з білої кераміки. Унітаз продається з монтажним комплектом. Сидіння з повільним закриттям (CIA010) продається окремо.
Сумісні плати
Більше даних
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArtCeram |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 53,5 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Art Ceram |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Civitas |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 23 499 ₴
- В наявності
- Код: 60730373
Унітаз Artceram Civitas Civ0010100
23 499 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
