

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Cersanit City Pro S701883
Колір і обробка
Форма та тип чаші
Матеріал і висота чаші
Механізм і тип змиву
Тип сидіння унітазу
Основні функції продукту
Встановлення та розміри
Вміст пакета
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 32 |
| Висота | 36 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 52,5 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Cersanit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Zen |
| Колір | Białe |
| Ширина | 35,5 cm мм |
- Ціна: 18 815 ₴
- В наявності
- Код: 170352947
Унітаз Cersanit City Pro S701-883
18 815 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
