
Доставка зі складу 5-10 днів.
•- комплект білого кольору • 1. Підвісний унітаз Duravit Starck 3 2200090000 - ширина: 36,5 см - довжина: 54 см - висота: 35,5 см - лійка - вага: 26,5 кг - об'єм змиву: 4,5 літра • 2. Сидіння для унітазу Duravit Starck 3 slow-close 0063890000 - з системою плавного закривання - знімне - вага: 2,4 кг - сталеві петлі
• Білий унітаз з сидінням від торгової марки Duravit із серії Strack 3. Розміри унітазу 36,5 х 54 х 35,5 см. Знімна дошка, з системою плавного закривання. Виріб призначений для підвісного монтажу.• Надійна якість виготовлення виробу гарантує його тривалу та безвідмовну експлуатацію.• Також радимо ознайомитися з усім асортиментом продукції торгової марки Duravit та асортиментом продукції від інші виробники також доступні в нашій пропозиції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 54 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Duravit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 30 046 ₴
- В наявності
- Код: 22999516
Унітаз Duravit Starck 3 220009000+006389000
30 046 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

