
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Навісний унітаз Lavita SINTO BLACK 2.0 Tornado без оправи з сидінням, що повільно закривається
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 49 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Lavita |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | SINTO BLACK 2.0 |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 36,5 cm мм |
- Ціна: 20 769 ₴

