
Доставка зі складу 5-10 днів.
ПІДВІСНИЙ УНІТАЗ ANTIK Країна-виробник: Туреччина Бренд CREAVIT Серія ANTIK Розмір 36x53 см Ширина 360 мм Глибина 530 мм Колір Білий Матеріал Кераміка Форма Ретро Обладнання Прихований монтаж Вага/шт.26,15 кг Гарантія 2 роки Вишукані лінії сантехнічної кераміки ANTIK ідеально підходять для стильної ванної кімнати ретро. Умивальники гарної форми з практичними полицями, призначеними для підвішування на стіну, можуть підтримуватися стильними керамічними ніжками. Також потрібен унітаз в такому ж стилі, тонкий компактний унітаз або підвісний унітаз і біде. ДОШКА: Бренд серії CREAVIT ANTIK Розмір 348x439 мм Колір Білий Матеріал Duroplast Обладнання Soft Close (повільне падіння) Вага / шт. при температурі трохи нижче температури розкладання вони зберігають свою жорсткість і високий модуль пружності. Їх затвердіння незворотне. Вони демонструють високу стабільність форми. Багато з них називаються реакційно-твердіючими смолами, тому що вони вимагають використання речовини, необхідної для проведення хімічної реакції (затверджувача, прискорювача, зшиваючого агента), щоб затвердіти сидіння унітаза завдяки системі SOFT CLOSE завдяки гідравлічній системі , і кришка, і сидіння унітазу повільно падають на чашу. Поступове опускання сидіння та кришки забезпечує безпеку та запобігає пошкодженню сидіння та унітазу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sapho |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 33 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 53 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Sapho |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Antik |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 24 222 ₴

