
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ПІДВІСНИЙ УНІТАЗ RIMLES ІЗ СИДІННЯМ DURAVIT DURASTYLE
Функції продукту
ОПИС ПРОДУКТУ
2. Сидіння для унітазу Duravit Durastyle повільне закривання (0063790000) петлі сталеві з системою закривання SoftClose, знімні, вага: 25,8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 48 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Duravit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | DuraStyle |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 26 031 ₴
- В наявності
- Код: 56765621
Унітаз Duravit Durastyle Compact Rimless 45710900A1
26 031 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
