
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Catalano Zero New Classy 55 NEWFLUSH підвісний унітаз білий 1VS55RZE00 Опис: Версія NEWFLUSH = без обода Розміри: 55x35 Доповнюється сидінням і кріпленнями. Атрибути: довжина в см: 55 ширина в см: 35 форма/стиль: круглий/овальний монтаж: підвісний злив: горизонтальний матеріал: кераміка колір: білий Безрамкова система: так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Catalano |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 26,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 55 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Catalano |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | New Zero |
| Ширина | 35 cm мм |
- Ціна: 26 739 ₴
- В наявності
- Код: 87418336
Унітаз Catalano New Zero 1VS55RZE00
26 739 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
