




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Villeroy&Boch Subway 3.0 370X560 мм Weiss Alpin (4670T001)
EAN: 4062373791714
Виробник: Villeroy & Boch
Кріплення: підвісне
Покриття, яке легко очищається: ні
Додатково: без коміра (без оправи), приховані застібки
колір: білий
висяче встановлення
розміри: 370 x 560 мм
без внутрішнього фланця

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 56 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Villeroy&Boch |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Subway 3.0 |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 24 397 ₴
- В наявності
- Код: 111954643
Унітаз Villeroy&Boch Subway 3.0 4670T001
24 397 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
