




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Набір підвісних унітазів Villeroy&Boch Architectura + сидіння з м’яким закриванням 4687HR01 / 4687.HR.01 Набір упакований в окрему коробку, підвісний, з горизонтальним зливом Комбінований пакет, що складається з: унітазу з воронкою DirectFlush 4687R001 Сидіння унітазу з петлями QuickRelease і SoftClosing 9M66S01Колір: Weiss Alpin 5685R001Можливо замовити в таких кольорах:Weiss Alpin Ceramicplus 5685R0R1Розміри: 48x35 смМатеріал: Сантехнічна керамікаВага: 21 кгСумісні вироби:- Кріпильна рамка: 99530000- Набір кріплень: 99610000- Звукопоглинач набір Bing: 92228700- Рама врізного монтажу: 92246100 Ціна вказана за комплект.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 48 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Villeroy&Boch |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 35 cm мм |
- Ціна: 25 495 ₴
- В наявності
- Код: 40399069
Унітаз Villeroy&Boch Architectura 4687HR01
25 495 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




