
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Інноваційний продукт 2-в-1 - підвісна чаша SALTO BLACK з функцією біде
Найвищий рівень гігієни Модель SALTO BLACK виготовлена з високоякісної порцеляни, яка стійка до подряпин і відколів і легко чиститься. Напіввідкрита система RIM + без оправи ефективно запобігає накопиченню бактерій, осаду та інших забруднень. Завдяки цьому ваша ванна завжди виглядатиме незаймано. Що важливо, чаша підвісна з функцією біде SALTO BLACK заощадить споживання води. Для підвищення комфорту використання виріб оснащений повільно закривається дошкою з функцією простого розбирання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 49 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Lavita |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Salto Black |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 24 437 ₴
- В наявності
- Код: 172904091
Унітаз Lavita SALTO SLIM 5900378334255
24 437 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
