


Доставка зі складу 5-10 днів.
Виробник: Villeroy & BochСерія: AntheusКод продукту: 4608R0R1Колір: Білий, Weiss AlpineФорма: Круглий/овальнийМатеріал: Сантехнічна керамікаТип: БезфланцевийВстановлення: Навісне Розміри: 37,5 x 56 x 35 смКупуйте лише в сертифікованому інтернет-магазині Підвісний унітаз для легкого миття підлоги Чаша Унітаз DirectFlush з невидимим кріпленням SupraFix. Висока міцність. CeramicPlus для швидкого та гігієнічного очищення. Не підходить для установки змивом під тиском .Вага унітазу: 27 кг. 4051202585631Процес виробництва кераміки Villeroy & Boch — це послідовність ретельно розроблених етапів. Кожен з них визначає успіх - довговічність, міцність і ідеальна форма сантехніки з портфоліо німецького виробника. Перший крок включає відбір найкращої сировини, властивості якої забезпечують максимальну стійкість, розширену корисність і феноменальний зовнішній вигляд продукції. Глина, каолін, кварц і польовий шпат, відібрані на основі знань і досвіду інженерів Villeroy & Boch, створюють керамічну масу, яка піддається ретельним тестам для підтвердження її придатності для подальшої обробки. Після надійного відбору, фільтрації та процесів змішування настав час для формування бажаних форм. На цьому етапі важлива точність і майже аптекарська точність, завдяки якій кожен зріз кераміки закріплює репутацію виробника. Після відливання маси відбуваються основні процеси - нагрівання, випал і охолодження. З цією метою, серед іншого, використовуються: спеціальні печі, нагріті до 1200°С. Тоді в результаті глазурування вироби набувають остаточного вигляду і незабаром зможуть дістатися до адресатів. Завдяки добре продуманим процесам і відповідним методам виробництва кераміка Villeroy & Boch не піддається стресам і не тільки чудово виглядає, але й стійка до зовнішніх факторів, таких як удари та хімічні речовини. Майстерність майстрів Villeroy & Boch, заснована на надійному аналізі та добре продуманому дизайні, є ключем до створення позачасових рішень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 56 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Villeroy&Boch |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Antheus |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 37,5 cm мм |
- Ціна: 32 214 ₴
- В наявності
- Код: 75717702
Унітаз Villeroy&Boch Antheus 4608R0R1
32 214 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

