
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ME by Starck Підвісний унітаз з лійкою 252809 + сидіння з плавним закриванням 002009, білий У набір входить: - 2528090000 - ME by Starck Підвісний унітаз з лійкою, кріплення Durafix в комплекті, 4,5 л, дизайн Philippe Starck. Durafix для прихованого кріплення в комплекті - 0020090000 - Знімне сидіння унітазу, сталеві петлі, з автоматичним закриванням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 57 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Duravit |
| Метод складання | Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 35 440 ₴
- В наявності
- Код: 40398999
Унітаз Duravit Me by Starck 57 Rimless 2528090000+002009000
35 440 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
