
Доставка зі складу 5-10 днів.
• 1) Унітаз (2579092000) - розміри: 37 x 57 см - висота: 36 см - без бортика без борта для змиву - з HygieneGlaze (керамічна глазур, міцно з’єднана з керамікою в процесі випалу; забезпечує безперервний захист і довговічність термінова ефективність - вбиває бактерії та мікроби з майже безпрецедентною ефективністю 99,9%) - воронка - кріплення Durafix входить в комплект - якщо не використовується прихована рама, рекомендується монтаж (006500) - UWL клас 1 - колір: білий - об'єм змиву 4,5 л
• 2) Сидіння унітазу, що повільно закривається (0020090000) - колір: білий - знімний - сталеві петлі - вага: 2,1 кг • Білий унітаз із сидінням від торгової марки Duravit із серії ME by Starck. Розміри чаші 37 х 57 х 36 см. Дошка з функцією тихого і повільного спуску. Чаша призначена для підвісної установки. Надійна якість виготовлення виробу гарантує його довготривале та безперебійне використання.• Радимо також ознайомитись із усім асортиментом продукції Duravit та асортиментом продукції інших виробників, яка також є в нашій пропозиції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 57 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Duravit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | ME by Starck |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 43 898 ₴
- В наявності
- Код: 113532625
Унітаз Duravit Me by Starck Rimless 45790920A1
43 898 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

