

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ПІДВІСНИЙ УНІТАЗ БЕЗ ОБОДКА З СИДІННЯМ ДЛЯ УНІТАЗА, БІЛИЙ HANSGROHE
Функції продукту
ОПИС ПРОДУКТУ
Універсальний дизайн безрамкового унітазу EluPura ідеально підійде до стилю вашої ванної кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 54 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Hansgrohe |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | EluPura Q |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 30 500 ₴
- В наявності
- Код: 159592212
Унітаз Hansgrohe EluPura Q 61117450
30 500 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
