
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Унітаз Rak Feeling 52x36 см капучино, матовий Дизайн підвісного унітазу з колекції Rak Feeling обтічної мінімалістичної форми підійде не тільки в сучасному оформленні ванної кімнати. Внутрішня частина чаші без бортика, що полегшує утримання унітазу в чистоті. Серія RAK-FEELING дозволяє комбінувати унітаз (з сидінням soft-close - замовляється окремо) з біде, умивальниками та душовими піддонами в різних кольорах: білий, бежевий, капучіно, сірий або чорний. Додатковою перевагою є матове покриття кераміки, що надає їй шарму та благородства. Детальні технічні дані доступні у вкладеному файлі нижче.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAK Ceramics |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 52 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Mat |
| Марка | Rak Ceramics |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Feeling |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Brązowe |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 34 557 ₴
- В наявності
- Код: 94805264
Унітаз Rak Ceramics Feeling Rimless RST23514A
34 557 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
