
Доставка зі складу 5-10 днів.
• - Пакет Combi-Pack, що складається з унітазу та сидіння для унітазу в одному комплекті!- Покоління унітазів без ободів - найвища чистота та ідеальний дизайн- AquaReduct- SlimSeat - ультраплоскі сидіння для унітазу з приємним комфортом для сидіння• Завдяки Система кріплення SupraFix 3.0, немає видимих гвинтів - CeramicPlus
• Підвісна чаша з унітазом - Combi-Pack білого кольору від бренду Villeroy & Boch із серії Collaro. Дошка з функцією тихого і повільного спуску. Виріб призначений для підвісної установки. З покриттям CeramicPlus для швидкого та гігієнічного очищення. З системою AquaReduct, тобто економія 1,5 літрів води з тією ж ефективністю змиву. Ми також радимо вам ознайомитися з усім асортиментом продукції бренду Villeroy & Boch та асортиментом інших виробників, які також є в нашій пропозиції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 56 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Villeroy&Boch |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Collaro |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 37,5 cm мм |
- Ціна: 35 306 ₴
- В наявності
- Код: 91378334
Унітаз Villeroy&Boch Collaro 4626RS01
35 306 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

