Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підлоговий унітаз iCon, лійка, настінний, приховані кріплення, Rimfree, альпійський білий / матовий, набір із сидінням ???? Окремо стоїть??Кріпиться до стіни??Керамічний унітаз з лійкою??Rimfree??Тип 1, повний об’єм 6 / 5 / 4 л, згідно з EN 997??Горизонтальний або вертикальний злив??Тип 2 згідно з EN 997 ??Змив об'ємом 4,5 л??Закрита форма??Приховані кріплення??Сидіння унітазу з дюропласт??Накладка на сидіння унітазу??Сидіння унітаза з петлями EasyMount
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 56 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Mat |
| Марка | Geberit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Stojąca |
| Мoдель | iCon |
| Відтік | Z odpływem pionowym |
| Ширина | 35 cm мм |
- Ціна: 40 071 ₴
- В наявності
- Код: 131884903
Унітаз Geberit iCon 502.383.JT.1
40 071 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.