


Доставка зі складу 5-10 днів.
Villeroy&Boch Subway 2.0 5614R0S5 8M42S1S5 комбінований пакет DirectFlush Включає: - підвісну чашу, артикул 5614R0S5-8M42S1S5 Покриття: Ebony - матове з покриттям CeramicPlus. Нова модель унітазу DirectFlush - дизайн і функціональність в одному. Є три причини, чому. які варто обрати нову модель унітазу DirectFlush від Villery & Boch: 1. Гігієнічність: повністю засклена чаша без внутрішнього краю ускладнює осідання бруду та бактерій. Конструкція DirectFlush надзвичайно спрощує очищення чаші, що призводить до меншого споживання води та миючих засобів. DirectFlush ідеально підходить як для приватних ванних кімнат, так і для комерційних приміщень. Гігієна підтверджена дослідженнями: Фрісландський центр інфекційних захворювань у Нідерландах, один із головних інститутів гігієни в Європі, підтверджує, що після очищення унітазом DirectFlush від Villeroy & Boch, є. практично не містять бактерій або мікробів.2. Ефективність: економний змив 3 / 4,5 л Екологічні рішення є стандартними для продукції Villeroy & Boch - на один змив потрібно всього 3 або 4,5 літра води. Крім того, в DirectFlush струмінь води потрапляє на всю внутрішню частину чаші!3. Дизайн і функціональність Нова модель унітазу Villeroy & Boch DirectFlush поєднує в собі практичні переваги з незмінним дизайном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 56 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Mat |
| Марка | Villeroy&Boch |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод встановлення | Wisząca |
| Мoдель | Subway 2.0 |
| Відтік | Uniwersalne |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 45 197 ₴
- В наявності
- Код: 112063217
Унітаз Villeroy&Boch Subway 2.0 5614R0S5
45 197 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

